فرارو | برنامه ایرانی‌ها در یازدهمین روز پارالمپیک توکیو شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰
کد خبر: ۵۰۳۴۴۱

برنامه ایرانی‌ها در یازدهمین روز پارالمپیک توکیو شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

برنامه ایرانی‌ها در یازدهمین روز پارالمپیک توکیو شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ مشخص شد. ورزشکاران ایرانی در یازدهمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در ۶ رشته ورزشی رقابت می‌کنند.
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۷ - ۱۲ شهريور ۱۴۰۰

ورزشکاران ایرانی در یازدهمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در ۶ رشته ورزشی رقابت می‌کنند.

به گزارش ایسنا، یازدهمین روز از بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو فردا ۱۳ شهریور برگزار می‌شود و ورزشکاران ایران در رشته‌های تیراندازی، تیروکمان، دوومیدانی، والیبال، قایقرانی و تکواندو با حریفانشان به رقابت می‌پردازند. (ساعت تمام مسابقات به وقت ایران است)

تاکنون ساره جوانمردی در تیراندازی، زهرا نعمتی در تیروکمان، روح الله رستمی در وزنه‌برداری، وحید نوری و محمدرضا خیرالله زاده در جودو و امیر خسروانی، مهدی اولاد، هاشمیه متقیان، حامد امیری و سعید افروز در دوومیدانی موفق به کسب مدال طلا برای کاروان ایران شده‌اند.

امان‌الله پاپی، علیرضا مختاری، علی پیروج و مهدی اولاد در دوومیدانی، امیر جعفری، حامد صلحی پور و منصور پورمیرزایی در وزنه برداری، رمضان بیابانی در تیروکمان و مهدی پوررهنما در تکواندو موفق به کسب مدال نقره شدند. سامان رضی در وزنه برداری هم موفق به کسب مدال برنز شده است.

ایران اکنون با ۱۰ طلا، ۹ نقره و یک برنز در جدول مدالی در رده سیزدهم قرار دارد.

از ساعت ۵ صبح ساره جوانمردی و سمیرا ارم در مرحله مقدماتی ماده میکس ۵۰ متر تپانچه کلاس sh ۱ در کنار ۱۶ تیم دیگر رقابت خواهند کرد.

تیروکمان

زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی از ساعت ۱۴ در مرحله مقدماتی ماده میکس تیم ریکرو به مصاف حریفان خود خواهند رفت. پیش از این زهرا نعمتی در انفرادی مدال طلا گرفته بود و محمدرضا رحیمی در مرحله یک هشتم متوقف شده بود.

والیبال

تیم ملی والیبال نشسته ایران ساعت ۱۴:۳۰ در فینال پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برای کسب مدال طلا باید مقابل تیم کمیته المپیک روسیه بازی کند. پیش از این تیم ایران در مرحله مقدماتی مقابل تیم‌های آلمان، برزیل و چین و در مرحله نیمه نهایی مقابل تیم بوسنی به برتری رسیده بود. ایران تاکنون در هشت دوره حضور در پارالمپیک موفق به کسب ۶ مدال طلا و ۲ نقره شده است.

قایقرانی

اسلام جاهدی از ساعت ۵ و بیست و هشت دقیقه صبح باید در ماده کانو انفرادی ۲۰۰ متر کلاس vl ۲ در کنار رقبایی از کشور کانادا، آمریکا و مجارستان رقابت کند.

شهلا بهروزی راد نیز از ساعت ۵ و ۴۰ دقیقه صبح در ماده کایاک انفرادی ۲۰۰ متر کلاس kl ۳ باید با ۷ قایقران دیگر مسابقه دهد.

تکواندو

رایحه شهاب نیز باید از ساعت ۶ صبح در وزن مثبت ۵۸ کیلوگرم کلاس k ۴۴ با حریفی از ازبکستان رقابت کند.

همچنین اصغر عزیزی در وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم کلاس k ۴۴ باید از ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه به رقابت با حریفانش بپردازد.

دوومیدانی

صادق بیت سیاح از ساعت ۱۴ و ۴۰ دقیقه باید در ماده پرتاب نیزه کلاس f ۴۰ با ۷ رقیب دیگر به رقابت بپردازد.

سجاد محمدیان نیز از ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه باید در ماده پرتاب وزنه کلاس f ۶۱ با ۸ رقیب دیگر مسابقه دهد.

صالح فرج‌زاده از ساعت ۵ و ۵ دقیقه صبح باید در ماده پرتاب وزنه کلاس f ۳۴ در کنار ۹ حریف دیگر به رقابت بپردازد.

مجله خواندنی ها
مجله فرارو
پرطرفدارترین عناوین