فرارو | ساعت بازی‌های فوتبال امروز یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمه ریکا ۶ تیر ۱۴۰۰
کد خبر: ۴۹۴۱۹۶

ساعت بازی‌های فوتبال امروز یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمه ریکا ۶ تیر ۱۴۰۰

رقابت‌های فوتبال در دو قاره اروپا و آمریکا امشب و بامداد فردا در ساعت‌های مختلف برگزار می‌شود. ساعت بازی‌های فوتبال امروز یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمه ریکا ۶ تیر ۱۴۰۰ را ببینید
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۰۶ تير ۱۴۰۰

فرارو- رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ که به دلیل شیوع ویروس کرونا به سال ۲۰۲۱ میلادی منتقل شده این روز‌ها در مرحله یک هشتم نهایی در حال پیگیری است. بعد از آنکه شب گذشته ایتالیا و دانمارک موفق به عبور از سد رقبای خود شدند امشب هم دو دیدار سرنوشت ساز دیگر برگزار می‌شود.

به گزارش فرارو، شب گذشته دانمارک ولز را با ۴ گل در هم کوبید و صعود کرد. ایتالیا هم که با روبرتو مانچینی این روز‌ها یکی از مدعیان قهرمانی در یورو محسوب می‌شوند با نتیجه ۲ بر یک اتریش را شکست دادند. در همین چارچوب امشب هم دو بازی برگزار می‌شود. ابتدا هلند با جمهوری چک دیدار می‌کند و سپس هم حساس‌ترین بازی این مرحله را تیم‌های بلژیک و پرتغال برگزار می‌کنند.

ساعت بازی‌های فوتبال امروز یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمه ریکا ۶ تیر ۱۴۰۰

برنامه و ساعت بازی‌های امروز یورو ۲۰۲۰

هلند – جمهوری چک ۲۰.۳۰
بلژیک – پرتغال ۲۳.۳۰

آمادگی برزیل برای تداوم صدرنشینی

به غیر از رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، دنیای فوتبال این روز‌ها شاهد رقابت‌های کوپا آمه ریکا هم هست. این رقابت‌ها قرار است بامداد فردا با انجام دو بازی از گروه B پیگیری شود که به صورت همزمان برزیل با اکوادور و ونزوئلا با پرو دیدار می‌کند. در جدول این گروه برزیل با ۳ بازی و ۹ امتیاز صدرنشین است و کلمبیا با ۴ بازی و ۴ امتیاز در رده دوم ایستاده است.

ساعت بازی‌های فوتبال امروز یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمه ریکا ۶ تیر ۱۴۰۰

برنامه و ساعت بازی‌های بامدادی کوپا آمه ریکا

برزیل – اکوادور ۰۱.۳۰
ونزوئلا – پرو ۰۱.۳۰

ساعت بازی‌های فوتبال امروز یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمه ریکا ۶ تیر ۱۴۰۰

برنامه کامل مرحله گروهی یورو به وقت ایران 

جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ ایتالیا  ۳ - ۰ ترکیه/ رم 

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰/ ولز ۱ - ۱ سوئیس/ باکو 

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ دانمارک ۰ - ۱ فنلاند/ کپنهاگ

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ بلژیک ۳ - ۰ روسیه/ سن پترزبورگ 

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  انگلیس ۱ - ۰ کرواسی / لندن

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  اتریش ۳ - ۱ مقدونیه شمالی/ بخارست

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ / هلند ۳ - ۲ اوکراین / آمستردام

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  اسکاتلند ۰ - ۲ جمهوری چک/ گلاسکو

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  لهستان ۱ - ۲ اسلواکی/ سن پترزبورگ

دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  اسپانیا ۰ - ۰ سوئد/ سویل

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  مجارستان۰ - ۳ پرتغال/ بوداپست

ﺳﻪشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  فرانسه ۱ - ۰ آلمان/ مونیخ

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  فنلاند ۰ - ۱ روسیه/ سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  ترکیه ۰ - ۲ ولز/ باکو

چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  ایتالیا ۳ - ۰ سوئیس/ رم

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰ /  اوکراین ۲ - ۱ مقدونیه شمالی/ بخارست

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  دانمارک ۱ - ۲ بلژیک/ کپنهاگ

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  هلند ۲ - ۰ اتریش/ آمستردام

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  سوئد ۱ - ۰ اسلواکی/ سن پترزبورگ 

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  کرواسی ۱- ۱ جمهوری چک/ گلاسکو

جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  انگلیس ۰ - ۰ اسکاتلند/ لندن

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰ /  مجارستان ۱ - ۱ فرانسه/ بوداپست

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  آلمان ۴ - ۲ پرتغال/ مونیخ

شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  اسپانیا ۱ - ۱ لهستان/ سویل

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  ایتالیا ۱ - ۰ ولز/ رم

یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  سوئیس ۳ - ۱ ترکیه/ باکو

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  اوکراین ۰ - ۱ اتریش/ بخارست

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰ /  مقدونیه شمالی ۰ - ۳ هلند/ آمستردام

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  فنلاند ۰ - ۲ بلژیک/ سن پترزبورگ

دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰ /  روسیه ۱ - ۴ دانمارک/ کپنهاگ

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / جمهوری چک ۰ - ۱ انگلیس / لندن

ﺳﻪشنبه ۱ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / کرواسی ۳ - ۱ اسکاتلند/ گلاسکو

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۰:۳۰ / سوئد ۳ - ۲ لهستان/ سویل

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۰:۳۰ / اسلواکی ۰ - ۵ اسپانیا/ سن پترزبورگ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / آلمان ۲ - ۲ مجارستان/ مونیخ

چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰  ساعت ۲۳:۳۰ / پرتغال ۲ - ۲ فرانسه/ بوداپست

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ ولز ۰ - ۴ دانمارک/ آمستردام  

شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ ایتالیا- اتریش/ لندن (۲)

یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ هلند- چک/ بوداپست (۳)

یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ بلژیک- پرتغال/ سویل (۴)

دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ کرواسی - اسپانیا/ کپنهاگ (۵)

دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ فرانسه - سوئیس/ بخارست (۶)

سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ انگلیس - آلمان/ لندن (۷)

سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ سوئد - اوکراین/ گلاسکو (۸)

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ برنده بازی (۵) - برنده بازی (۶)/ سنت پترزبورگ

جمعه ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ برنده بازی (۲) - برنده بازی (۴)/ مونیخ

شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰/ دانمارک - برنده بازی (۳)/ باکو

شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ برنده بازی (۷) - برنده بازی (۸)/ رم

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ نیمه نهایی اول/ لندن

چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ نیمه نهایی دوم/ لندن

فینال

یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰/ فینال/ لندن

مجله خواندنی ها
مجله فرارو
پرطرفدارترین عناوین