کد خبر: ۳۰۶۴۸۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰
برنامه رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و ترکیب نهایی تیمها اعلام شد.

به گزارش ایسنا، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از فردا پنجشنبه به مدت دو روز با حضور 8 تیم برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.

برنامه رقابت هاي مقدماتي اين مسابقات اعلام شد كه به شرح زير است:

پنج شنبه 28 بهمن ماه:
ساعت 9:
دور اول:

گروه Aـ :
آذربایجان – روسیه

گروه Bـ :
ترکیه – ایران

ساعت 10:45:
دور اول:

گروه Aـ:
گرجستان – آمریکا

گروه Bـ:
مغولستان- هندوستان

ساعت 18:15:

دور دوم:

گروه Aـ :
آمریکا- روسیه

گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه

ساعت 19:25:
دور دوم:

گروه Aـ :
گرجستان - آذربایجان

گروه Bـ :
هند- ایران

جمعه 29 بهمن ماه:
ساعت 9:

دور سوم:

گروه Aـ :
گرجستان – روسیه

گروه Bـ :
مغولستان – ایران

ساعت 10:15:

دور سوم:

گروه Aـ :
آمریکا- آذربایجان

گروه Bـ :
هند – ترکیه

همچنین ترکیب نهایی تیمهای شرکت کننده به شرح زیر است:

گروه A:


روسیه:
۵۷ کیلوگرم: آرتیوم گبکوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - زلیم خان آباکاروف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۶۱ کیلوگرم: جمال اوتار سلطانوف، قهرمان المپیک ۲۰۱۲- ویکتور راسادین، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۶۵ کیلوگرم: آلن گوگایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر دوم جهان و قهرمان اروپا - چرمان والیف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۷۰ کیلوگرم: ماگومدحبیب کادیماگمدوف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - علی بک آکبایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۷۴ کیلوگرم:‌ آتساماز ساناکویف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر اول جوانان اروپا - رادیک والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و دارنده مدال نقره اروپا

۸۶ کیلوگرم: احمد ماگامایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - ولادیسلاو والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶  و قهرمان جوانان جهان

۹۷ کیلوگرم:‌ یوری بلونوفسکی، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و  قهرمان جوانان اروپا - رسول ماگومدوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۱۲۵ کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف، دارنده مدال های نقره و برنز اروپا- ماگمود حاجی ماگموداف

گرجستان:
۵۷ کیلوگرم: اوتار گوگاوا – بکا بوجیاشویلی، برنز جوانان جهان

۶۱ کیلوگرم: شوتا فارتنادزه، برنز قهرمانی زیر ۲۳ اروپا و برنز جوانان جهان – گئورگی روازیشولی
۶۵ کیلوگرم: ایوریکو جولاکیدزه

۷۰ کیلوگرم: لوان کلخساشویلی- کنستانتین خابالاشویلی، برنز اروپا و نقره جوانان جهان

۷۴ کیلوگرم: جاکوب ماکاراشویلی، برنز اروپا - جامبر کویلاشویلی، برنز بازی‌های اروپایی

۸۶ کیلوگرم: داتو مارساگیشویلی، برنز جهان و المپیک و قهرمان اروپا – داويت خوتسيشويلي

۹۷ کیلوگرم: زوياد مترولي

۱۲۵ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی، برنز المپیک و جهان و قهرمان اروپا

آمریکا:
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس – ناشون گارت

۶۱ کیلوگرم: جیسون نیس- لوگان استیبر

۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو

۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین

۷۴ کیلوگرم: جردن باروز

۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور - ریچارد پری

۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر

۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری – نیک گویازدوفسکی

آذربایجان:
57 کیلوگرم: ماهیر امیر اصلان اف- گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)

61 کیلوگرم: علی رحیم زاده

65 کیلوگرم: حاجی علی اف (قهرمان جهان – برنز المپیک) – ماگومد مسلم اف (برنز زیر 23 سال اروپا)

70 کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف

74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف (برنز المپیک – برنز جهان) – مراد سلیمان اف

86 کیلوگرم: شریف شریف اف (قهرمان المپیک- برنز المپیک- قهرمان جهان)

97 کیلوگرم: نورماگومد گادژیف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان زیر 23 سال اروپا) – اصلان بك آلبوروف

125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف (نقره و برنز جهان- برنز بازی های اروپایی)

گروه B:

ایران:
57 کیلوگرم: حسن رحیمی و یونس سرمستی

61 کیلوگرم: بهنام احسان‌پور و مسعود اسماعیل‌پور

65 کیلوگرم: میثم نصیری و محمد مهدی یگانه جعفری

70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی و حامد رشیدی

74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی - بهمن تیموری

86 کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا کریمی

97 کیلوگرم: امیر محمدی و حسین شهبازی

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی و یدالله محبی

ترکیه:
57 کیلوگرم: سزار آکگول

61 کیلوگرم: چنگیز ارودغان

65 کیلوگرم: صفا آکسوی

70 کیلوگرم: مصطفی کایا (برنز بازی های اروپایی- نقره اروپا) - یاکوپ گور (دارنده مدال نقره و برنز جهان)

74 کیلوگرم: اسلام کلیچ

86 کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره المپیک- نقره جهان و برنز جهان) سردار بوکه

97 کیلوگرم: فاروغ آکویون

125 کیلوگرم: سلیم ارکان – رضا ایلدریم (برنز جوانان جهان)

مغولستان:
57 کیلوگرم: سودنومداش باتبولد (برنز آسیا) – زانابازار زاندانبود

61 کیلوگرم: نیام اوچیر انخسایخان (برنز جهان) - تولگا توموراوچیر

65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون (برنز آسیا)

70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک (برنز جهان- قهرمان بازی های آسیایی)

74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون (برنز آسیا)

86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو  (نقره جهان- نقره و برنز آسیا)

97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان

125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن (نقره و برنز آسیا)

هند:
57 کیلوگرم: بدون نماينده

61 کیلوگرم: هارفول

65 کیلوگرم: باجرانگ (نقره بازی های آسیایی – برنز آسیا)

70 کیلوگرم: آمیت کومار دهانکهار (قهرمان آسیا)

74 کیلوگرم: جیتندر

86 کیلوگرم: دیپاک

97 کیلوگرم: روبلیجت رانجی

125 کیلوگرم: کریشهان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نیازمندیها
ارزان دیده شوید! 02188551304
برگزیده*
پربیننده ترین ها
برگزیده*
پربیننده ترین ها
عکس و فیلم