کد خبر: ۳۰۶۴۸۵
تاریخ انتشار: ۲۳:۳۰ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
برنامه رقابتهای جام جهانی کشتی آزاد و ترکیب نهایی تیمها اعلام شد.

به گزارش ایسنا، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال 2017 میلادی، از فردا پنجشنبه به مدت دو روز با حضور 8 تیم برتر کشتی آزاد جهان در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه برگزار می شود.

برنامه رقابت هاي مقدماتي اين مسابقات اعلام شد كه به شرح زير است:

پنج شنبه 28 بهمن ماه:
ساعت 9:
دور اول:

گروه Aـ :
آذربایجان – روسیه

گروه Bـ :
ترکیه – ایران

ساعت 10:45:
دور اول:

گروه Aـ:
گرجستان – آمریکا

گروه Bـ:
مغولستان- هندوستان

ساعت 18:15:

دور دوم:

گروه Aـ :
آمریکا- روسیه

گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه

ساعت 19:25:
دور دوم:

گروه Aـ :
گرجستان - آذربایجان

گروه Bـ :
هند- ایران

جمعه 29 بهمن ماه:
ساعت 9:

دور سوم:

گروه Aـ :
گرجستان – روسیه

گروه Bـ :
مغولستان – ایران

ساعت 10:15:

دور سوم:

گروه Aـ :
آمریکا- آذربایجان

گروه Bـ :
هند – ترکیه

همچنین ترکیب نهایی تیمهای شرکت کننده به شرح زیر است:

گروه A:


روسیه:
۵۷ کیلوگرم: آرتیوم گبکوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - زلیم خان آباکاروف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۶۱ کیلوگرم: جمال اوتار سلطانوف، قهرمان المپیک ۲۰۱۲- ویکتور راسادین، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۶۵ کیلوگرم: آلن گوگایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر دوم جهان و قهرمان اروپا - چرمان والیف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۷۰ کیلوگرم: ماگومدحبیب کادیماگمدوف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - علی بک آکبایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۷۴ کیلوگرم:‌ آتساماز ساناکویف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و نفر اول جوانان اروپا - رادیک والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و دارنده مدال نقره اروپا

۸۶ کیلوگرم: احمد ماگامایف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ - ولادیسلاو والیف، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶  و قهرمان جوانان جهان

۹۷ کیلوگرم:‌ یوری بلونوفسکی، نفر سوم جام یاریگین ۲۰۱۶ و  قهرمان جوانان اروپا - رسول ماگومدوف، نفر دوم جام یاریگین ۲۰۱۶

۱۲۵ کیلوگرم: ولادیسلاو بایتسایف، دارنده مدال های نقره و برنز اروپا- ماگمود حاجی ماگموداف

گرجستان:
۵۷ کیلوگرم: اوتار گوگاوا – بکا بوجیاشویلی، برنز جوانان جهان

۶۱ کیلوگرم: شوتا فارتنادزه، برنز قهرمانی زیر ۲۳ اروپا و برنز جوانان جهان – گئورگی روازیشولی
۶۵ کیلوگرم: ایوریکو جولاکیدزه

۷۰ کیلوگرم: لوان کلخساشویلی- کنستانتین خابالاشویلی، برنز اروپا و نقره جوانان جهان

۷۴ کیلوگرم: جاکوب ماکاراشویلی، برنز اروپا - جامبر کویلاشویلی، برنز بازی‌های اروپایی

۸۶ کیلوگرم: داتو مارساگیشویلی، برنز جهان و المپیک و قهرمان اروپا – داويت خوتسيشويلي

۹۷ کیلوگرم: زوياد مترولي

۱۲۵ کیلوگرم: گنو پتریاشویلی، برنز المپیک و جهان و قهرمان اروپا

آمریکا:
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس – ناشون گارت

۶۱ کیلوگرم: جیسون نیس- لوگان استیبر

۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو

۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین

۷۴ کیلوگرم: جردن باروز

۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور - ریچارد پری

۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر

۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری – نیک گویازدوفسکی

آذربایجان:
57 کیلوگرم: ماهیر امیر اصلان اف- گئورگی ادیراشویلی (قهرمان اروپا)

61 کیلوگرم: علی رحیم زاده

65 کیلوگرم: حاجی علی اف (قهرمان جهان – برنز المپیک) – ماگومد مسلم اف (برنز زیر 23 سال اروپا)

70 کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف

74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف (برنز المپیک – برنز جهان) – مراد سلیمان اف

86 کیلوگرم: شریف شریف اف (قهرمان المپیک- برنز المپیک- قهرمان جهان)

97 کیلوگرم: نورماگومد گادژیف (قهرمان جوانان جهان- قهرمان زیر 23 سال اروپا) – اصلان بك آلبوروف

125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف (نقره و برنز جهان- برنز بازی های اروپایی)

گروه B:

ایران:
57 کیلوگرم: حسن رحیمی و یونس سرمستی

61 کیلوگرم: بهنام احسان‌پور و مسعود اسماعیل‌پور

65 کیلوگرم: میثم نصیری و محمد مهدی یگانه جعفری

70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی و حامد رشیدی

74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی - بهمن تیموری

86 کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا کریمی

97 کیلوگرم: امیر محمدی و حسین شهبازی

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی و یدالله محبی

ترکیه:
57 کیلوگرم: سزار آکگول

61 کیلوگرم: چنگیز ارودغان

65 کیلوگرم: صفا آکسوی

70 کیلوگرم: مصطفی کایا (برنز بازی های اروپایی- نقره اروپا) - یاکوپ گور (دارنده مدال نقره و برنز جهان)

74 کیلوگرم: اسلام کلیچ

86 کیلوگرم: سلیم یاشار (نقره المپیک- نقره جهان و برنز جهان) سردار بوکه

97 کیلوگرم: فاروغ آکویون

125 کیلوگرم: سلیم ارکان – رضا ایلدریم (برنز جوانان جهان)

مغولستان:
57 کیلوگرم: سودنومداش باتبولد (برنز آسیا) – زانابازار زاندانبود

61 کیلوگرم: نیام اوچیر انخسایخان (برنز جهان) - تولگا توموراوچیر

65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون (برنز آسیا)

70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک (برنز جهان- قهرمان بازی های آسیایی)

74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون (برنز آسیا)

86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو  (نقره جهان- نقره و برنز آسیا)

97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان

125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن (نقره و برنز آسیا)

هند:
57 کیلوگرم: بدون نماينده

61 کیلوگرم: هارفول

65 کیلوگرم: باجرانگ (نقره بازی های آسیایی – برنز آسیا)

70 کیلوگرم: آمیت کومار دهانکهار (قهرمان آسیا)

74 کیلوگرم: جیتندر

86 کیلوگرم: دیپاک

97 کیلوگرم: روبلیجت رانجی

125 کیلوگرم: کریشهان
مجله خواندنی ها
ما حسابدار نیستیم، ما ماله‌کشیم!
گزارشی از چگونگی دور زدن مالیات در شرکت‌ها

ما حسابدار نیستیم، ما ماله‌کشیم!

پربیننده ترین
چند رسانه‌ای
نیازمندیها
همه مشکلات حقوقی خود را به ما بسپارید. شماره‌های تماس: 22968510 و 22968526 و 09104242100 ******(این یک محتوای تبلیغاتی است)******
نیازمندیها
پذيرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر وزارت علوم و وزارت بهداشت در كمترين زمان و قيمت مناسب براي كسب امتياز در مصاحبه دكتري و ارتقاي رزومه ي علمي اساتيد و دانشجويان.
ویدیو
گزارش تصویری