کد خبر: ۹۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - ۱۹ اسفند ۱۳۸۶

رئیس ستاد اجرایی انتخابات حزب اعتماد ملی اسامی نامزدهای این حزب در 28 استان کشور را اعلام کرد. 

مسعود سلطانی‌فر، رئیس ستاد اجرایی انتخابات حزب اعتماد ملی در گفتگو با  مهر اسامی نامزدهای این حزب را برای حضور در انتخابات 24 اسفند به این شرح اعلام کرد.

حوزه انتخابیه تهران بزرگ

1- حجت الاسلام منتجب نیا

2- اسحاق جهانگیری

3- فاطمه کروبی

4- مسعود سلطانی فر

5- اسماعیل گرامی مقدم

6- ابوالفضل شکوری

7-جواد اطاعت

8- الیاس حضرتی

9- وحید محمودی

10- ابراهیم اصغرزاده

11- محمد قمی

12- حجت الاسلام اسدالله کیان ارثی

13- حجت الاسلام مجید انصاری

14- اعظم سقطی

15- نجمه گودرزی

16- سید کامل تقوی نژاد

17- محمدرضا راه چمنی

18- حسن عابدی جعفری

19- علیرضا رحیمی

20- رضا طلایی نیک

21- اختر درخشنده

22- مهدی رسول پناه

23- سید محمد صدر

24- عباسعلی زالی

25- نجفقلی حبیبی

26- بهزاد قره یاضی

27- الهه راستگو

28- سلمان صفوی

29- آرش حبیبی

30 - عادل آذر

1- استان تهران

حوزه انتخابیه کرج:1- احمدعلی مختاری 2- شفیع خورشیدی / حوزه انتخابیه هشتگرد: سیدعلی حسینی/ حوزه انتخابیه دماوند: محسن صفری/ حوزه انتخابیه ورامین: علا‌ء

2- استان همدان:

حوزه انتخابیه همدان: محمدجواد هاشمی‌فرا / حوزه انتخابیه اسدآباد: مصطفی فخرایی / حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: مهندس علی یعقوبی / حوزه انتخابیه تویسرکان: محمدامین جلیلوند / حوزه انتخابیه نهاوند: آقای مهدی سنایی

3- استان آذربایجان‌غربی:

حوزه انتخابیه ارومیه: 1- خانم رویا محمدزاده حیدرلو،2- علی ملا‌زاده،3- لطف‌عطا / حوزه انتخابیه ماکو: غلا‌مرضا جلیل‌زاده
/ حوزه انتخابیه میاندوآب: ‌ 1- دکتر محسن راثی،2- ظفر محمدی / حوزه انتخابیه مهاباد: عبدالرحیم نوربخش / حوزه انتخابیه پیرانشهر: محمدعلی پرتوی

4- استان کرمانشاه:
حوزه انتخابیه کرمانشاه: 1- هدایت‌الله فرهادی،2- دکترجهانبخش امینی 3- دکتر جهانگیر کرمی / حوزه انتخابیه کنگاور: حجت‌الله رستگار


5- استان بوشهر:
حوزه انتخابیه بوشهر،گناباد وبندردیلم: حسن قائدزاده / حوزه انتخابیه دشتستان: جوانشیر کدخداپور

6- استان چهارمحال و بختیاری:
حوزه انتخابیه شهرکرد: مهندس نصرالله ترابی / حوزه انتخابیه اردل و فارسان: محمدمراد رئیسی

7- استان یزد:
حوزه انتخابیه یزد: علی‌اکبر اولیا / حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش

8- استان اصفهان:
حوزه انتخابیه خمینی‌شهر: دکتر فریدون الهیاری / حوزه انتخابیه کاشان: دکتر محمد زارع / حوزه انتخابیه نطنز: دکتر باغبانیان

9- استان کهکیلویه و بویراحمد:
حوزه انتخابیه گچساران: غلا‌مرضا تاجگردون / حوزه دهدشت: لطیف رستاد

10- استان خراسان شمالی:

حوزه انتخابیه بجنورد: مهدی شهریاری

11- استان کرمان:
حوزه انتخابیه کرمان: ‌
1- محمدعلی کریمی،2- دکتر فدایی علی‌آبادی / حوزه انتخابیه کهنوج: مختار وزیری / حوزه انتخابیه زرند: دکتر محمد امیری
/ حوزه انتخابیه شهر بابک: دکتر سالا‌ری / حوزه انتخابیه جیرفت: دکتر یحیی کمالی‌پور / حوزه انتخابیه بم: دکتر اصغر مکارم

حوزه انتخابیه سیرجان: حسن‌پور/ حوزه انتخابیه رفسنجان: حسین هاشمیان

12- استان ایلا‌م:
حوزه انتخابیه ایلا‌م و شیروان و چرداول: دکتر داریوش قنبری / حوزه انتخابیه مهران و ایوان: معروف بسطانی ‌

13- استان سمنان:
حوزه انتخابیه سمنان: دکتر مصطفی کواکبیان

14- استان مازندران:
حوزه انتخابیه ساری: ‌
1- علی اسدی،2- علی‌اصغریوسف‌نژاد / حوزه انتخابیه بهشهر: علی‌اصغر رحمانی / حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار:
1-‌ولی رعیت، 2-دلا‌ور بزرگ‌نیا / حوزه انتخابیه بابلسر: دکتر رحمت‌الله قلی‌پور / حوزه انتخابیه چالوس و نوشهر: دکتر انوشیروان محسنی / حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر: حمید شکوهی / حوزه انتخابیه بابل: 1- محسن نریمان،2- سیدمظاهر کیانژاد

15- استان فارس:
حوزه انتخابیه شیراز:
1- سید عبدالرزاق موسوی،2- سیداحمدرضا دستغیب 3- جواد عرفان‌منش،4- مسعود رضایی / حوزه انتخابیه لا‌مرد: سیدحبیب حسینی‌المدنی / حوزه انتخابیه فسا:‌ حاج یحیی تهمتن / حوزه انتخابیه آباده و بوانات: علی‌رضا فرود / حوزه انتخابیه کازرون: غلا‌مرضا دهقان‌ناصر‌آبادی

16- استان هرمزگان:
حوزه انتخابیه بندرعباس: 1- سیدمصطفی ذوالقدر،2- علی دیرباز،3- علا‌ء عزیزی / حوزه انتخابیه بندرلنگه: سیدعبدالله حسینی
/ حوزه انتخابیه میناب: دکتر علی‌معلمی‌پور

17- استان زنجان:
حوزه انتخابیه زنجان: 1- دکتر سعدالله نصیری‌قیداری،2- جمشید انصاری / حوزه انتخابیه خدابنده : سیدابوالحسن رضوی

18- استان قزوین:
حوزه انتخابیه قزوین: داوود محمدی

19- استان گلستان:
حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا‌:1-محمدحسینعلی‌اصغری،2-سیدسبحان حسینیحیدرآباد / حوزه انتخابیه رامیان- آزادشهر: مهندس غلا‌معلی کوهساری /حوزه انتخابیه بندرترکمن- کردکوی - بندرگز: یوسفعلی رستمانی / حوزه انتخابیه گنبدکاووس: نقدی‌گل‌چشمهحوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: متعاقبا اعلا‌م می‌شود. / حوزه انتخابیه مینودشت، کلا‌له، گالیکش: متعاقبا اعلا‌م می‌شود.
20- استان خوزستان:
حوزه انتخابیه اهواز:1- محمد تقی‌زاده،2- سیدرسول موسوی3- دکتر محمدرضا موالی‌زاده / حوزه انتخابیه شوش: علی رحیمی‌فر

حوزه انتخابیه رامهرمز: مان گشتی / حوزه انتخابیه آبادان:1- غلا‌مرضا فیروزی،2- سیده فرحناز داوری / حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: محسن اورکی / حوزه انتخابیه بهبهان: محمودرضا ضرغامی / حوزه انتخابیه ماهشهر: جمال درویش
21- استان خراسان‌رضوی:
حوزه انتخابیه مشهد:1- دکتر حسین آفریده، 2-مهندس حسین امینی، 3- دکتر غلا‌مرضا تندیسه،4 - معصومه فریدونی،5 - محمدعلی موهبتی /. حوزه انتخابیه نیشابور:1- غلا‌محسین مظفری،2- مطهره سخاوتی / حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه: علی خوش‌خو / حوزه انتخابیه قوچان: علی‌اکبر شعبانپور / حوزه انتخابیه چناران و طرقبه: سیدعلی افخمی / حوزه انتخابیه کاشمر و بردسکن: محمدرضا خباز/ حوزه انتخابیه سبزوار: دکتر علی سبحانی
22- استان خراسان‌جنوبی:
حوزه انتخابیه بیرجند: محمد آیتی / حوزه انتخابیه قائنات: علی اسماعیلی

23- استان گیلا‌ن:
حوزه انتخابیه رشت: 1- دکتر رمضانعلی صادق‌زاده،2- محمدعلی کیوان‌محمدی / حوزه انتخابیه لا‌هیجان و سیاهکل: دکتر کامران احمدیان / حوزه انتخابیه رودسر: کاظم کسرایی / حوزه انتخابیه انزلی: هادی حق‌شناس / حوزه انتخابیه فومن: زهرا نظری


24- استان لرستان:
حوزه انتخابیه خرم‌آباد: 1- نورمحمد فردی‌بیرانوند،2- حاج محمد بهاروند / حوزه انتخابیه کوهدشت: علی‌محمد سوری‌لکی

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حاج غلا‌مرضا عبدالوند / حوزه انتخابیه سلسله و دلفان: علی آل‌کاظمی / حوزه انتخابیه بروجرد: محمدحسین ستاری

25- استان سیستان و بلوچستان:
حوزه انتخابیه زاهدان: 1- پیمان فروزش،2- عادل مزاری / حوزه انتخابیه چابهار: یعقوب جد‌گان / حوزه انتخابیه سراوان: حمیدرضا کبدانی / حوزه انتخابیه خاش: دکتر سعید شهنوازی / حوزه انتخابیه ایرانشهر: حجت‌الا‌سلا‌م غلا‌م‌محمد جهانگیری

26- استان کردستان:
حوزه انتخابیه مریوان: اقبال محمدی / حوزه انتخابیه سنندج: 1-عیسی آذرگر، 2-عبدالجبار کرمی / حوزه انتخابیه قروه: دکتر محمدی شرف‌بیانی

27- استان آذربایجان شرقی:
حوزه انتخابیه تبریز:1- دکتر محمدرضا اسلا‌می2- دکتر مسعود پزشکیان3- دکتر شکور اکبرنژاد4- حجت‌الا‌سلا‌م‌والمسلمین هادی غفاری5- دکتر محمدحسین لواسانی6- آقای عیسی علمی
حوزه انتخابیه میانه:سیدحسین هاشمی / حوزه انتخابیه هشترود:دکتر محبوب حضرتی / حوزه انتخابیه سراب:مجید نصیرپور

حوزه انتخابیه بناب:صدیق بناب
28- استان اردبیل:
حوزه انتخابیه خلخال:خانم مهرانگیز مروتی / حوزه انتخابیه گرمی:میرقسمت موسوی‌اصل / حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار:عباس جهانگیری‌زاده

مجله خواندنی ها
عناوین برگزیده
چگونه
مخالفت اکثریت اصولگرایان با اقلیت تندرو

چگونه "طرح استیضاح روحانی" نقش بر آب شد؟!

پربیننده ترین
شاید نخوانده باشید
گزارش تصویری