فرارو | اسامی نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در سراسر کشور

کد خبر: ۹۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۲ - ۲۰ اسفند ۱۳۸۶

اسامی کاندیداهای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان در حوزه های انتخابیه سراسر کشور اعلام شد. 

به گزارش مهر، سایت رسمی جبهه متحد اصولگرایان اسامی نامزدهای این جبهه را در حوزه های انتخابیه سراسر کشور به این شرح اعلام کرد:


1- استان آذر بایجان شرقی

1-حوزه انتخابیه میانه: آقایان سید بهلول حسینی و مهدی اسماعیلی
3-حوزه انتخابیه ملکان: جناب آقای شهروز افخمی
4-حوزه انتخابیه کلیبر و بخش هوراند: جناب آقای فتحی پور
5-حوزه انتخابیه بناب: جناب آقای اعزازی
6- حوزه انتخابیه اهر و هریس: جناب آقای ولی ا... دینی
7-حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا: جناب آقای علی زاده
8-حوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو: آقایان حجت الاسلام والمسلمین میر تاج الدینی
9-حوزه انتخابیه تبریز ،آذر شهر و اسکو ؛ جناب آقای محمد حسین فرهنگی
10-حوزه انتخابیه تبریز آذر شهر و اسکو ؛ جناب آقای متفکر آزاد
11-حوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو ؛جناب آقای برپور
12-حوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو ؛ جناب آقای ابراهیمی
13-حوزه انتخابیه تبریز حوزه آذر شهر و اسکو ؛ سرکار خانم شائق
14-حوزه انتخابیه بستان آباد:جناب آقای سلیمان امیری
15-سراب: جناب آقای رسولی
16-حوزه انتخابیه هشت رود:آقایان غلام حسین شیری و غفار اسماعیلی

2- استان آذر بایجان غربی

1- حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت: جناب آقای قادری
2-حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ وتکاب: جناب آقای محبی نیا
3-حوزه انتخابیه میاندوآب، شاهین دژ وتکاب: جناب آقای تابع
4-حوزه انتخابیه بوکان:جناب آقای حبیب زاده
5-حوزه انتخابیه مهاباد:جناب آقای نوربخش
6-حوزه انتخابیه ارومیه: آقایان بیت ا... جعفری
7-حوزه انتخابیه ارومیه: فتح نژاد
8-حوزه انتخابیه ارومیه: سرکار خانم پورحیدر

3- استان اردبیل

1-حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: جناب آقای صبور
2-حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: جناب آقای قاسم محمدی
3- حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: جناب آقای نوعی اقدم
4-حوزه انتخابیه گرمی و دشت مغان: جناب آقای ولی اسماعیلی
5-حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله سوار: جناب آقای سلیمان فهیمی گیگلو
6-حوزه انتخابیه مشکین‌شهر: جناب آقای ولی ملکی
7-حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: جناب آقای احمد یکتایی

4- استان اصفهان

1- حوزه انتخابیه میمه: جناب آقای سیدمحمود حسینی
2- حوزه انتخابیه شهررضا و سمیرم سفلی: جناب آقای عوض حیدرپور
3- حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: جناب آقای اصغر گرانمایه‌پور
4- حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار: جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین نکونام
5- حوزه انتخابیه نائین: جناب آقای حسنی
6- حوزه انتخابیه لنجان: جناب آقای محسن کوهکن
7- حوزه انتخابیه فریدن، فریدون‌شهر و چادگان: جناب آقای محمدی
8- حوزه انتخابیه اصفهان: محمدصادق سلطانی
9-حوزه انتخابیه اصفهان :جناب آقای فولادگر
10-حوزه انتخابیه اصفهان : جناب آقای اصلانی
11-حوزه انتخابیه اصفهان : جناب آقای مقتدایی
12-حوزه انتخابیه برخوار و میمه: جناب آقای سید محمود حسینی
13-حوزه انتخابیه سمیرم: جناب آقای بهروزی جعفری
14- حوزه انتخابیه فلاورجان: جناب آقای احمد اسماعیلی
15- حوزه انتخابیه مبارکه: جناب آقای سیدعلی محمد موسوی
16- حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون: جناب آقای سعادت
17- حوزه انتخابیه اصفهان : کریم شهرزاد

5- استان ایلام

1- حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: جناب آقای عبدسبزی
2-حوزه انتخابیه ایلام،مهران ،شیروان وچرداول:آقایان فریدون همتی
3-حوزه انتخابیه ایلام،مهران،شیروان وچرداول:جناب آقای علی اکبر بسطامی

6- استان بوشهر

1- حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان: جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین نمازی
2- حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: جناب آقای جمیری
3- حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم: جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین احمدی
4-حوزه انتخابیه دشتستان:جناب آقای ایرج زاده

7-استان تهران

شهرستان ورامین
1-جناب آقای نوش آبادی
شهرستان شهریار
1-جناب آقای الیاسی

تهران بزرگ

1- غلامعلی حداد عادل2- مرتضی آقا تهرانی3- فاطمه آلیا4- لاله افتخاری5- سید رضااکرمی6- زهره الهیان7- اسدالله بادامچیان8- محمد رضا باهنر9- احمد توکلی10- حمید رسایی11- روح الله حسینیان12- فاطمه رهبر13- علی اصغر زارعی14- علیرضا زاکانی15- پرویز سروری16- نسرین سلطان خواه17- شهاب الدین صدر18- طیبه صفائی19- علی عباسپور20- حسن غفوری فرد21- حسین فدایی22- حمید رضا کاتوزیان23 - محمد کوثری24- مهدی کوچک زاده25- سید علیرضا مرندی26- غلامرضا مصباحی مقدم27- علی مطهری28- الیاس نادران29- حسین نجابت30- بیژن نوباوه

8- استان چهار محال وبختیاری

1-حوزه انتخابیه شهرکرد: جناب آقای رییسی
2-حوزه انتخابیه بروجن:جناب آقای سلطانی
3-حوزه انتخابیه بروجن: جناب آقای میرزایی

9- استان خراسان رضوی

1- حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار: جناب آقای حسن‌نژاد
2- حوزه انتخابیه گناباد: جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین مدنی
3-حوزه انتخابیه درگز: جناب آقای رزمیان
4-حوزه انتخابیه نیشابور: جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین سبحانی‌نیا
5-حوزه انتخابیه نیشابور:جناب آقای همت آبادی
6-حوزه انتخابیه سبزوار:جناب آقای بزرگیان
7-حوزه انتخابیه سبزوار: جناب آقای محسنی
8- حوزه انتخابیه طرقبه و چناران: جناب آقای دهقان
9-حوزه انتخابیه تربت حیدریه:آقایان توسلی زاده
10-حوزه انتخابیه تربت حیدریه: جناب آقای رضایی
11- حوزه انتخابیه تربت جام وتایباد:جناب آقای اسد الهی
12- حوزه انتخابیه قوچان وفاروج :جناب آقای رستمی
13 حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن وخلیل آباد:جناب آقای اسکندری
14-حوزه انتخابیه مشهد:حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای فاکر
15-حوزه انتخابیه مشهد:جناب آقای آرین منش
16-حوزه انتخابیه مشهد:جناب آقای قاضی زاده
17-حوزه انتخابیه مشهد:سرکار خانم شریعتی
18-حوزه انتخابیه مشهد:جناب آقای کریمی

10- استان خراسان شمالی

1- حوزه انتخابیه شیروان: جناب آقای حسین‌نژاد
2- حوزه انتخابیه بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: جناب آقای براتی‌زاده
3-حوزه انتخابیه بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان: جناب آقای ثروتی
4- حوزه انتخابیه اسفراین: جناب آقای قوامی
5-حوزه انتخابیه قوچان وفاروج:جناب آقای رستمی

11- استان خراسان جنوبی

1- حوزه انتخابیه بیرجند ودرمیان: حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای ابراهیمی
2- حوزه انتخابیه فردوس، طبس وسرایان :جناب آقای عابدی
3- حوزه انتخابیه قائنات:حجت الاسلام والمسمین جناب آقای قربانی
4- حوزه انتخابیه نهبندان وسر بیشه:جناب آقای اربابی

12- استان خوزستان

1- حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: جناب آقای هادی طباطبایی
2- حوزه انتخابیه شادگان: جناب آقای ناصری‌نژاد
3- حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر: جناب آقای محمدیان
4- حوزه انتخابیه اهواز:جناب آقای سودانی
5-حوزه انتخابیه اهواز: جناب آقای فلسفی
6-حوزه انتخابیه اهواز: جناب آقای جویجری
7-حوزه انتخابیه اهواز: سرکار خانم زیبا صالح پور
8-حوزه انتخابیه اهواز: جناب آقای سعدی
9-حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای صالحی زاده
10-حوزه انتخابیه بهبهان: جناب آقای سید محمد مدرس موسوی
11-حوزه انتخابیه خرمشهر: جناب آقای عبد المجید عقیلی
12-حوزه انتخابیه شوش: جناب آقای سید جاسم ساعدی
13-حوزه انتخابیه مسجد سلیمان، لالی و بخش هفت گل: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای احمدرضا حاجتی
14-حوزه انتخابیه آبادان: جناب آقای محمد گذاری
15- حوزه انتخابیه آبادان : جناب آقای موسوی رابطی
16-حوزه انتخابیه آبادان: جناب آقای دهدشتی
17-حوزه انتخابیه شوشتر:جناب آقای باقر بورد

13- استان زنجان

1-حوزه انتخابیه ماهنشان، انگوران و ایجرود: جناب آقای عبداللهی
2-حوزه انتخابیه ابهر :حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای مرسلی
3-حوزه انتخابیه زنجان وطارم علیا:جناب آقای اجلی

14- استان سمنان

1- حوزه انتخابیه شاهرود: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای حسینی شاهرودی
2- حوزه انتخابیه سمنان: حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای دوست محمدی
3-حوزه انتخابیه دامغان: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای ملک‌محمدی

15- استان سیستان وبلوچستان

1- حوزه انتخابیه چابهار و نیک‌شهر: جناب آقای عبدالغفور ایران‌نژاد
2- حوزه انتخابیه خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین: جناب آقای شهنوازی
3- حوزه انتخابیه سراوان: جناب آقای مرادزهی
4-حوزه انتخابیه زاهدان: جناب آقای حسینعلی شهریاری
5-حوزه انتخابیه ایرانشهر:جناب آقای جهانگیری

16- استان فارس

1-حوزه انتخابیه شیراز: جناب آقای سیدحسین ذوالانوار
2-حوزه انتخابیه شیراز: جناب آقای احمدرضا دستغیب
3- حوزه انتخابیه شیراز: جناب آقای قادری
4- حوزه انتخابیه شیراز: جناب آقای خرسندیان
5-حوزه انتخابیه لامرد و مهر: جناب آقای حیاتی
6-حوزه انتخابیه فسا: جناب آقای دوگانی
7-حوزه انتخابیه کازرون: جناب آقای شاهین محمدصادقی
8- حوزه انتخابیه فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند: جناب آقای سیدیونس موسوی
9- حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت: جناب آقای نبی‌اله احمدی
10-حوزه انتخابیه لارستان: جناب آقای یوسف محبی
11- حوزه انتخابیه استهبان و نیریز: آقایان پیشقدم و سقایی
13- حوزه انتخابیه جهرم: جناب آقای سیدجمال الدین ارجمند
14- حوزه انتخابیه سپبدان: جناب آقای سید عنایت ا... هاشمی
16-حوزه انتخابیه سروستان و کربال و کوار:آقایان دهقان ، کوهی و طهماسبی
18- حوزه انتخابیه مرودشت،‌ارسنجان و پاسارگاد: جناب آقای قبادی

17- استان قزوین

1-حوزه انتخابیه قزوین و آبیک: حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد
2-حوزه انتخابیه قزوین و آبیک: جناب آقای محمددوست
3- حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج: جناب آقای عباسپور

18- استان قم

1-حوزه انتخابیه قم:حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای آشتیانی
2-حوزه انتخابیه قم: جناب آقای‌علی لاریجانی
3-حوزه انتخابیه قم: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای علی بنایی

19- استان کهگیلویه وبویر احمد

1- حوزه انتخابیه گچساران: جناب آقای سیدقدرت‌الله حسینی
2- حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا: جناب آقای ستار هدایت‌خواه
3-حوزه انتخابیه کهگیلویه ودهدشت:جناب آقای بزرگواری

20- استان کرمان

1- حوزه انتخابیه رفسنجان: جناب آقای حسینی
2- حوزه انتخابیه بم: جناب آقای غضنفر‌آبادی
3- حوزه انتخابیه زرند: جناب آقای جعفری
4- حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر: حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سیداحمد حسینی
5-حوزه انتخابیه کهنوج و منوجان: جناب آقای امیری
6-حوزه انتخابیه شهر بابک :جناب آقای حسین رضا حسینی
7-حوزه انتخابیه کرمان و راور:حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای عرب پور
8-حوزه انتخابیه کرمان و راور:جناب آقای کرمی
9-حوزه انتخابیه بافت :جناب آقای پیش بین

21- استان کرمانشاه

1- حوزه انتخابیه سنقر کلیایی: جناب آقای محبی
2- حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل‌ذهاب، گیلانغرب: جناب آقای تجری
3- حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب: جناب آقای ماشااله حاتمی
4- حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی: جناب آقای سیدفتح‌اله حسینی
5-حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور: جناب آقای سیدجواد زمانی
6-حوزه انتخابیه کرمانشاه:جناب آقای محسنی
7-حوزه انتخابیه کرمانشاه:جناب آقای کرمی راد
8-حوزه انتخابیه کرمانشاه:جناب آقای پولکی

22- استان کردستان

1-حوزه انتخابیه سقز وبانه:آقایان سعدی نقش بندی و امید قادری
2-حوزه انتخابیه قروه:آقایان امینی و مرادپور
3-حوزه انتخابیه دیواندره وکامیاران:آقایان سیدخالد حسینی و مظفر سهرابی و علوی
4-مریوان وسرو آباد:آقایان ناصر محمدی و علی کریمی
5-بیجاروگروس:آقایان جعفری و بیاتیان

23- استان گلستان

1-حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: جناب آقای سیدعلی طاهری
2-حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: جناب آقای سیدهادی حسینی
3- حوزه انتخابیه کردکوی، بندرترکمن، بندرگز: جناب آقای علوی
4- حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: جناب آقای سیدی
5- حوزه انتخابیه گنبد کاووس و بخش داشلی برون: جناب آقای سلیمان عباسی
6- حوزه انتخابیه رامیان، آزادشهر و فندرسک: جناب آقای منصوری
7-حوزه انتخابیه مینو دشت ،کلاله،مراوه تپه وگالیکش :جناب آقای سید نجیب حسینی

24- استان گیلان

1- حوزه انتخابیه صومعه‌سرا: جناب آقای سیدکاظم دلخوش اباتری
2- حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: جناب آقای بهمن محمدیاری
3- حوزه انتخابیه رودسر و املش: جناب آقای اسدالله عباسی
4- حوزه انتخابیه بندرانزلی: جناب آقای خسته‌بند
5- حوزه انتخابیه لنگرود: جناب آقای ملایی
6- حوزه انتخابیه آستارا: جناب آقای نعمتی
7- حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: جناب آقای صابر همیشگی
8-حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه: جناب آقای کامل خیرخواه
9-حوزه انتخابیه رشت: آقایان کوچکی نژاد
10-حوزه انتخابیه رشت: جناب آقای آقازاده
11-حوزه انتخابیه رشت: سرکار خانم نیک صفت
12-حوزه انتخابیه رودبار: جناب آقای مرعشی

25- استان لرستان

1-حوزه انتخابیه کوهدشت: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای شاهرخی قبادی
2-حوزه انتخابیه خرم‌آباد:جناب آقای محمد رضا ملک‌شاهی راد
3-حوزه انتخابیه خرم‌آباد: جناب آقای آقامحمدی
4- حوزه انتخابیه دورود و ازنا: جناب آقای عزت اله دهقان
5- حوزه انتخابیه سلسله و دلفان: حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محمد محمدی
6- حوزه انتخابیه ملاوی و پلدختر: حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای شاهرخی
7-حوزه انتخابیه بروجرد:جناب آقای علاءالدین بروجردی
8-حوزه انتخابیه بروجرد: جناب آقای یحیوی
9-حوزه انتخابیه الیگودرز:جناب آقای مصطفی سلیمانی

26- استان مازندران

1-حوزه انتخابیه ساری: جناب آقای صباغ
2-حوزه انتخابیه ساری: جناب آقای سید رمضان شجاعی
3-حوزه انتخابیه رامسر: جناب آقای نیکنام
4-حوزه انتخابیه بهشهر: جناب آقای مقیمی
5-حوزه انتخابیه بابل: جناب آقای ناصری و قاسم زاده
6-حوزه انتخابیه نوشهر: جناب آقای صلاحی
7-حوزه انتخابیه نور: جناب آقای احمد ناطق نوری
8-حوزه انتخابیه آمل: جناب آقای یوسفیان ملا
9-حوزه انتخابیه بابلسر: جناب آقای نجف‌نژاد
10-حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار: جناب آقای عزت ا... اکبری

27- استان مرکزی

1-حوزه انتخابیه اراک و کمیجان:جناب آقای رجایی
2-حوزه انتخابیه اراک و کمیجان:جناب آقای شریفی
3- حوزه انتخابیه خمین: جناب آقای امرالله موسوی
4- حوزه انتخابیه شازند: جناب آقای قاسم عزیزی
5- حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان: جناب آقای اخوان
6- حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: جناب آقای حجت‌الاسلام سلیمی
7-حوزه انتخابیه ساوه وزرندیه :سرکار خانم شهلا میرگلو بیات

28- استان هرمزگان

1- حوزه انتخابیه بندرلنگه و بستک: جناب آقای جباری
2- حوزه انتخابیه میناب: جناب آقای حجت‌الاسلام و المسلمین میرخلیلی
3-حوزه انتخابیه بندر عباس ،حاجی آباد ،قشم وابوموسی:جناب آقای زائری
4-حوزه انتخابیه بندر عباس ،حاجی آباد ،قشم وابوموسی:جناب آقای بازیار

29- استان همدان

1-حوزه انتخابیه همدان:جناب آقای حاجی بابایی
2-حوزه انتخابیه همدان: جناب آقای سید محمد کاظم حجازی
3-حوزه انتخابیه ملایر: جناب آقای فاضلیان
4-حوزه انتخابیه رزن: جناب آقای محمدمهدی مفتح
6-حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ: جناب آقای پورمختار
7-حوزه انتخابیه اسدآباد: جناب آقای بهرامی
8-حوزه انتخابیه تویسرکان: جناب آقای مرتضی فضلعلی
9-حوزه انتخابیه نهاوند: جناب آقای محمدتقی کاویانی پور

30- استان یزد

1- حوزه انتخابیه یزد و صدوق: حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای صدرالساداتی
2- حوزه انتخابیه تفت و میبد:حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای یحیی زاده
3- حوزه انتخابیه اردکان:جناب آقای بهجتی
3-حوزه انتخابیه مهریز،بافق،ابرکوه وخاتم :جناب آقای ابویی

مجله خواندنی ها
عناوین برگزیده
خسارات اقتصادی کرونا
وحید شقاقی شهری اقتصاددان در گفتگو با فرارو
خسارات اقتصادی کرونا
برای مقابله با ترس و اضطراب از کرونا چه باید کرد؟
به بهانه ترس و اضطراب این روزهای‌مان از کرونا
برای مقابله با ترس و اضطراب از کرونا چه باید کرد؟
پربیننده ترین
پاورقی
گزارش تصویری
علی بابا از 30 بهمن تا 29 اسفند