اسامي 110نامزد حزب توسعه و عدالت در شهرستان‌ها
وبسایت خبری - تحلیلی فرارو farau.com | @fararunews
حزب توسعه و عدالت ايراني اسلامي اسامي 110 نامزد خود را در شهرستان‌ها اعلام كرد.

به گزارش فارس حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي اسامي 110 كانديداي خود در شهرستان‌ها را اعلام كرد كه اين اسامي به تفكيك استان‌ها به شرح زير است:

* آذربايجان شرقي
تبريز،‌ اسكو و آذرشهر: متفكر آزاد، پزشكيان، ميرتاج‌الديني،‌ شكور اكبرنژاد، محمدحسين فرهنگي
اهر و هريس: ولي‌اله ديني
مراغه و عجب‌شير: سيدمصطفي سيدهاشمي
سراب و مهربان: نصيرپور
ملكان: سلمان خدادادي

* آذربايجان غربي
سلماس: علي‌آكبر اقايي
مياندوآب،‌شاهين‌دژ و تكاب:‌جهانبخش محبي‌نيا
بوكان: قسيم عثماني
اروميه: جواد جهانگيرزاده، محمدصادق فتح‌الهي، سيدسلمان ذاكر

* اردبيل
خلخال و كوثر: جعفري
مشكين‌شهر: ولي ملكي

* اصفهان
نطنز و قمصر: علي باغبانيان
شهرضا و سميرم سفلي: عوض‌حيدرپور شهرضايي
مباركه: كاظم يزداني باغملكي
نجف‌آباد، تيران و كرون: محمدمهدي مظاهري
فلاورجان: مهندس حبيب‌اله بهرامي

*ايلام
دهلران ،دره‌شهر و آبدانان: لطيف‌نوروزي
ايلام،‌ايوان، مهران، شيروان و چرداول: داريوش قنبري، شاپور فولادي

* بوشهر
دشتستان: سيدعبدالمجيدشجاع
دشتي، تنگستان: علوي‌نژاد

* تهران
كرج: رشيد جلالي جعفري
دماوند وفيروزكوه:‌ جواد زاده
پاكدشت: موسوي لاريجاني
شهريار: الياسي
ساوجبلاغ طالقان و نظرآباد: محمدحسين‌نژاد فلاح

* چهار محال و بختياري
اردل، فارسان، كيار: سيدقباد مرتضوي
بروجن: غلامرضا ميرزايي

* خراسان جنوبي
نهبندان و سربيشه: نوروز هاشم زهي

* خراسان رضوي
مشهد وكلات : محمدرضا فاكر، رحماني فضلي، تيمورعلي عسگري
طرقبه و چناران: محمد دهقان
قوچان و فاروج: شبان پور
فردوس و طبس: محمدرضا اميرحسن خاني
نيشابور: غلامحسين مظفري، حسين‌سبحاني نيا
سبزوار: مهندس عليرضا مزيناني
كاشمر، بردسكن : انبيايي
گناباد، محمود مدني بجستاني

* خراسان شمالي
بجنورد، جاجرم، و مانه: موسي‌رضا ثروتي

* زنجان
ماهنشان،‌انگوران: رضا عبدالهي

* سمنان
دامغان:‌حسن سبحاني
سمنان: هادي دوست‌محمدي
شاهرود: كاظم جلالي
گرمسار:غلامحسين كاتب

* سيستان و بلوچستان
زابل: عباسعلي نورا
زاهدان: حسينعلي شهرياري

* فارس
ممسني: علي احمدي
جهرم: سيدعلي ارجمند
فسا: دوگاني
شيراز: احمدرضا دستغيب و كاظم حقيقت
لارستان: يوسف محبي
آباده: محمود محمدي
سپيدان: مويدي
اقليد: محمدابراهيم

* قزوين
قزوين: ابوترابي
تاكستان: رجب رحماني
بوئين‌زهرا: عباس‌پور

* قم
قم: علي لاريجاني ، علي بنايي ، رضا اشتياني

* كردستان
سنندج: امين شعباني

* كرمان
زرند: حسين اميري خامكاني،
كرمان: كريمي
بافت: احمدپيش‌بين
سيرجان: حسن‌پور

* كرمانشاه
كرمانشاه: كرمي راد،
اسلام‌آبادغرب: حشمت‌اله فلاحت‌پيشه،
پاوه: مصطفي محمدي
قصرشيرين و گيلانغرب: فتح‌اله حسيني

* كهگيلويه و بويراحمد
كهگيلويه: مژدهي

* گلستان
مينودشت و كلاله: ابوتراب قره‌چماقلو
كردكوي ، بندر تركمن: عبدالخالق عباسي
گرگان و آق‌قلا: ربيعي
علي‌آباد كتول: قره‌خاني
گنبدكاوس: مارامايي

* گيلان
صومعه‌سرا: كاظم دلخوش
آستارا: شاپور مرحبا

* لرستان
خرم‌آباد: محمودرضا حسنوند ،رحيمي
بروجرد: علاءالدين بروجردي،
پلدختر: سيدمحمدمهدي شاهرخي
اليگودرز : محمداسماعيل مداحي

* مازندران
ساري : يوسف‌نژاد
محمود آباد: احمد ناطق نوري
بابلسر: حجت‌اله روحي ،
نوشهر و چالوس: محسني بندپي،
آمل، لاهيجان: عزت‌اله يوسفيان ملا

* مركزي
ساوه : حسين اسلامي
خمين: مقيمي
اراك و كميجان: حسن مرادي و سيداحمد لطفي
محلات و دليجان : حسن عباسي

* هرمزگان
بندرعباس: محمدآشوري، غلامعباس زايري
ميناب وجاسك: علي معلمي‌پور
بندرلنگه: عبداله حسيني

* همدان
همدان: حسني
تويسركان: فضلعلي
رزن: محمدمهدي مفتح
نهاوند:‌مهندس كاويان‌پور